Mieszkańcu, działaj z nami! - z pomocą naprawmyto.pl

Mieszkańcu, działaj z nami! 
Miło nam poinformować państwa, iż uruchomiony został serwis NaprawmyTo.pl

Czym jest NaprawmyTo.pl?

Wiele rzeczy drażni nas w najbliższym otoczeniu: dziura w chodniku/jezdni w którą wpadamy, zerwany rozkład jazdy na przystanku, brzydkie graffiti na ścianie, itp. Większości takich spraw sami nie rozwiążemy – nie mamy do tego potrzebnych środków ani czasu, a władzom gminy trudno je dostrzec ponieważ często są to problemy drobne.

   O ile byłoby prościej, gdyby po zauważeniu takiej usterki można było od razu zakomunikować sprawę odpowiedniej osobie w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim…? Dbając nie tylko o wygląd naszego miasta, ale przede wszystkim chcąc budować społeczeństwo obywatelskie Gmina Stronie Śląskie udostępni serwis, za pomocą którego będzie można zgłaszać alerty, które bezpośrednio trafią do osób odpowiedzialnych za drogi, chodniki, parki czy oświetlenie.

   NaprawmyTo.pl jest narzędziem służącym „mapowaniu” problemów zaobserwowanych na terenie miasta i gminy. Podstawową funkcją serwisu jest możliwość zaznaczenia lokalizacji problemu na mapie, opisania go oraz automatycznego poinformowania o takim zgłoszeniu osób odpowiedzialnych za rozwiązywanie określonych kategorii spraw. Nie trzeba znać/szukać nr telefonów, adresów e-mail – system zrobi to za nas.

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi serwisu naprawmyto.pl klikając w poniższy link:

PDFNaprawmyTo_broszura inf_2017.pdf

naprawmy to.jpeg

04.08.2017
powrót