Imprezy. 2011 r.

W 2011 r. z funduszy unijnych zorganizowane zostały następujące wydarzenia: "TEATRALNO– MUZYCZNE DNI STRONIA ŚLĄSKIEGO Z MIĘDZYNARODOWYM JARMARKIEM TWÓRCÓW LUDOWYCH I RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO", "WODA I OGIEŃ" NAD ZALEWEM W STAREJ MORAWIE I "LATO MISIA JASKINIOWEGO".

 

"TEATRALNO– MUZYCZNE DNI STRONIA ŚLĄSKIEGO Z MIĘDZYNARODOWYM JARMARKIEM TWÓRCÓW LUDOWYCH I RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO"

PLAKAT   JPEGplakat-a2_hwhrepe.jpeg
 

"WODA I OGIEŃ" NAD ZALEWEM W STAREJ MORAWIE 

Następną stacją COOLturalnego pociągu do Stronia jest „Woda i Ogień” nad Zalewem w Starej Morawie. Na wszystkich, którzy pojawią się nad Zalewem czeka wiele występów, atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Start od godziny 15.00. Wakacyjne szaleństwo na zalewie rozpocznie się od „Pływania na byle czym”, wystąpią zespoły takie jak Beat Band, Grans, Castrat Project. O godzinie 21na scenie pojawi się główna gwiazda tego dnia Szymon Wydra i Carpe Diem. Na koniec do dnia wszystkich zapraszamy na Beach Party w wykonaniu Dj Myszy.  W trakcie trwania imprezy odbędzie się szereg zabaw i konkursów sprawnościowych i artystycznych m. in. zostanie zaprezntowany efekt warsztatów artystycznych VERDIC ART, odbędzie się happening malarski z udziałem m. in. osób niepełnosprawnych, malowanie żywiołami. Podczas imprezy na licznych stoiskach zostaną przedstawione, prace osób niepełnosprawnych.

PLAKAT JPEGOGIEN.jpeg
 

"LATO MISIA JASKINIOWEGO"

20 sierpnia 2011r. w kamieniołomie w Kletnie k/Stronia Śląskiego odbyła się impreza pt. "Lato Misia Jaskiniowego". W trakcie trwania imprezy odbył się finał warsztatów fotograficznych, odbyły się też  pokazy taneczne w wykonaniu zespołu "Damascus", wystąpił zspół "Szlafrok" ze Stronia Śląskiego,  najwytrwalsi późnym wieczorem mogli potańczyć w rytm muzyk dance z tamtych lat - hity lat 70, 80 i 90-tych. W trakcie imprezy odbyło się mnóstwo konkursów o tematyce jaskiniowej i rzeźbiarskiej z nagrodami oraz serwowano pyszne regionalne potrawy polsko-czeskie.

PLAKAT JPEGLATOMISIA_hsweswp.jpeg

 

logo.png