Dolnośląskie śniadania biznesowe dla MŚP w Kłodzku

Szanowni Państwo,

w imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezesa Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o. oraz Burmistrza Kłodzka serdecznie zapraszamy do udziału w Dolnośląskim śniadaniu biznesowym dla MŚP, które odbędzie się w piątek 17.03.2023 r. o godz. 9:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Kłodzku, ul. Łukasińskiego 43.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu kłodzkiego, którzy chcą dowiedzieć się więcej o istniejących obecnie możliwościach wsparcia oraz porozmawiać z przedstawicielami Zarządu Województwa i dolnośląskich instytucji otoczenia biznesu o bieżących tematach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w naszym regionie.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną:

  • - oferta wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów,
  • - możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027,
  • - oferta nowego inkubatora przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG,
  • - kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.

Po prezentacjach przewidziana jest dyskusja, możliwość zadawania pytań oraz poczęstunek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Proszę o potwierdzenie obecności do 16.03.2023 r. na adres (w treści wiadomości proszę wskazać liczbę uczestników oraz zaznaczyć, że dotyczy spotkania w Kłodzku).

zaproszenia na śniadanie dla przedsiębiorców.jpeg

zaproszenia na śniadanie dla przedsiębiorców 1jpg.jpeg