WIEŻA WIDOKOWA NA ŚNIEŻNIKU laureatem dorocznej Nagrody Starosty "Róża Kłodzka 2022" w kategorii: PRODUKT PROMOCYJNY/ TURYSTYCZNY

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasz PRODUKT PROMOCYJNY/ TURYSTYCZNY - odbudowa WIEŻY WIDOKOWEJ NA ŚNIEŻNIKU - został laureatem  Nagrody Starosty Róża Kłodzka 2022!

Róża kłodzka 1.jpeg

aa909174-b120-4bae-9baa-5c69ab95fd96.jpeg4b6dbac3-6c44-4f07-8baa-cd28479d64e4.jpeg

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w kłodzkim I Liceum Ogólnokształcącym, w Auli Arnoszta z Pardubic, na spotkanie przybyli nominowani  oraz zaproszeni goście.

Laureatom i nominowanym, nagrody wręczali:  Zbigniew Łopusiewicz – Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk – Wicestarosta Kłodzki, Członkowie Zarządu Powiatu Kłodzkiego: Piotr Marchewka, Małgorzata Kanecka oraz Ryszard Niebieszczański oraz Bogumił Zwardoń, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku i Krzysztof Bolisęga, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku.   

Różę Kłodzką oraz dyplom gratulacyjny dla Gminy Stronie Śląskie odebrał Burmistrz Stronia Ślaskiego - Dariusz Chromiec

Nagroda Starosty Kłodzkiego „Róża Kłodzka” docenia  osoby / działania, które w sposób niezwykle szczególny i ważny, przyczyniają się do rozwoju i promocji  powiatu kłodzkiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim  nagrodzonym i nominowanym!

Róża kłodzka 2.jpeg