Złote siostry Węgrzyn - zwyciężczynie Mistrzostw Polski

Anna i Katarzyna Węgrzyn (obie zawodniczki UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) potwierdziły swoją zdecydowaną dominację w kategorii młodziczek zdobywając wszystkie możliwe złote medale podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek, które odbyły się w Radomiu w dniach 14-18.05.2014 r. Bliźniaczki wywalczyły wspólnie tytuły mistrzowskie w grze drużynowej i podwójnej oraz spotkały się w finale gry pojedynczej, w którym lepsza okazała się Ania, pokonując Kasię 3:2.

Na zdjęciu, w centrum trener Leszek Kawa, po lewej Ania i Kasia, po prawej stronie, zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego MOKSiR Zawadzkie wraz ze swoją trenerką - jedną z najlepszych trenerek tenisa stołowego w Europie, Rosjanką, Panią Martą Lityńską (niegdyś trenerką kadry Polski). Wraz ze swoimi podopiecznymi, Pani Marta Lityńska wielokrotnie brała udział w turniejach organizowanych przez UKS MLKS Śnieżnik w Stroniu Śląskim.

Zawodniczkom i trenerowi gratulujemy wspaniałego sukcesu!

IiDMP Mlodziczek 2014 single.jpeg

Relacja z imprezy na www.dozts.pl – oficjalnej stronie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz na http://pzts.pl/aktualnosci/znamy-tegorocznych-druzynowych-mistrzow-polski-mlodziczek-i-mlodzikow - oficjalnej stronie polskiego Związku Tenisa Stołowego.

 

 

19.05.2014
powrót