Sprawozdanie z „Turnieju o Puchar Szeryfa” w piłce nożnej 2014

       Dnia 3 maja 2014 przy ulicy Sudeckiej w Stroniu Śląskim na boisku „Orlik” odbył się „Turniej o puchar Szeryfa” w piłce nożnej.
Pomimo niesprzyjającej pogody, na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się ponad 44 zawodników. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z sześciu zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.
      Najlepsza okazała się drużyna „Oldbojów” z kapitanem Jerzym Rapaczem na czele, pokonując rywali we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym boju, który rozstrzygnął  się dopiero po rzutach karnych zdobyła drużyna „Termitów” z kapitanem Maciejem Śliwą, trzecie miejsce przypadło drużynie „Orlik Lądek Zdrój” pod przywództwem Adama Bednarza. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.
Poniżej tabela wyników spotkań:
Dokument1.jpeg
      Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Zwycięska drużyna w składzie: Jerzy Rapacz, Tomasz Olszewski, Bartosz Kuziel,Wojciech Woś, Krzysztof Piechnik, Tomasz Wietrzychowski, Marcin Kuziel, Patryk Zadrożny, Feliks Czapiga, Daniel Maciejski otrzymała puchar „Szeryfa”, wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.
      Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim uczestnikom i zaprosić  mieszkańców gminy do korzystania z obiektu sportowego jakim jest Orlik przy ulicy Sudeckiej.
Do zobaczenia na Orliku!

                                                                                                                  Ze sportowym pozdrowieniem,
                                                                                                                           Animatorzy Orlika