Ogłoszenie wyników konkursu "Zaszczepieni - natchnieni".

WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE PROMUJĄCYM SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

W dniu 1 sierpnia 2021 r. podczas I przeglądu Zespołów Ludowych „Ludowe Stronie” w parku miejskim w Stroniu Śląskim, Burmistrz Stronia Śląskiego Dariusz Chromiec wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursu literackiego promującego szczepienia przeciw COVID-19 wśród mieszkańców Gminy Stronie Śląskie pt. „Zaszczepieni -natchnieni”. Konkurs zorganizowany był w IV kategoriach wiekowych, komisja konkursowa wyłoniła łącznie 4 laureatów, 3 nagrody przyznano w kategorii wiekowej IV, czyli 60+, z czego przyznano miejsce I Panu Wojciechowi Grębskiemu i II miejsce ex æquo Paniom: Czesławie Kling i Helenie Marszyńskiej. W II kategorii wiekowej – od 20 do 39 -  lat I miejsce otrzymała Pani Joanna Kuźmińska-Zaucha.

Nagroda główna – hulajnoga elektryczna jest nadal do zdobycia w kolejnym konkursie, który niebawem zostanie ogłoszony. Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym. Najciekawsze kompozycje zostaną niebawem opublikowane.

Podczas imprezy był również ustawiony namiot profilaktyczny  promujący szczepienia, w którym można było uzyskać poradę, ulotki oraz gadżety związane ze szczepieniami.

GRATULUJEMY LAUREATOM !!!!

04.08.2021
powrót