Sezon Orlik 2014 rozpoczęty

     Dnia 5 kwietnia br. przy ulicy Sudeckiej w Stroniu Śląskim odbył się turniej piłkarski z okazji rozpoczęcia sezonu Orlik 2014.
Pomimo niesprzyjającej pogody, na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się ponad 25 zawodników.
Piłkarze rywalizowali w drużnach złożonych z pięciu zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna “Drewniaki” z kapitanem Szymonem Łowcem na czele, pokonując rywali we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsce zajęła drużyna Fc Stronie, trzecie BVB Stronie. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Dobrą techniką wykazywał się bardzo sprawny, młody zawodnik Wojciech Głuszczyński, który bacznie stawiał opór starszym kolegom. Niepokonany był również bramkarz Wojciech Frodyma, który obronił wszystkie strzały. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych.
     Po turnieju piłkarskim przyszedł czas na specjalnie  przygotowany przez Animatorów  szybkościowo-sprawnościowy tor przeszkód, na którym wystartowało 20 chętnych. Bój o pierwsze miejsce rozegrał się pomiędzy Wojciechem Frodymą  a Wojciechem Głuszczyńskim.  Pojedynek zwyciężył Wojciech Głuszczyński z czasem poniżej 30sek. III miejsce zajął Szymon Dmitruk.
     Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim uczestnikom i zaprosić  mieszkańców gminy do korzystania z obiektu sportowego jakim jest Orlik przy ulicu Sudeckiej. Do zobaczenia na Orliku!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Animatorzy Orlika