Komunikat Burmistrza - 09.10.2020

KOMUNIKAT

BURMISTRZA STRONIA ŚLĄSKIEGO

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM KORONAWIRUSEM

OD DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 2020 R. DO ODWOŁANIA

 OGRANICZAM  PRZYJĘCIA INTERESANTÓW

W URZĘDZIE MIEJSKIM W STRONIU ŚLĄSKIM.

 

W URZĘDZIE UTWORZONO TYMCZASOWE STANOWISKO OBSŁUGI INTERESANTÓW W SPRAWACH WYMAGAJĄCYCH OSOBISTEGO STAWIENNICTWA, WYPOSAŻONE W PŁYN DEZYFNEKCYJNY ORAZ OSŁONĘ STANOWISKA PRACY. INTERESANCI URZĘDU POWINNI UŻYWAĆ MASECZKI ORAZ OBOWIĄZKOWO ZDEZYNFEKOWAĆ DŁONIE .

WEJŚCIE DO URZĘDU WYPOSAŻONO W WIDEODOMOFON UMOŻLIWIAJĄCY PRACOWNIKOWI MONITOROWANIE OSÓB WCHODZĄCYCH DO URZĘDU. INTERESANCI BĘDĄ WCHODZIĆ POJEDYŃCZO LECZ NIE MOGĄ WCHODZIĆ DO POMIESZCZEŃ BIUROWYCH.

URZĄD FUNKCJONUJE W GODZ. OD 7:30 DO 15:30.

DO ODWOŁANIA NIECZYNNY JEST PUNKT KASOWY GBS W STRZELINIE ODDZIAŁ W STRONIU ŚLĄSKIM, ZLOKALIZOWANY W BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W STRONIU ŚLĄSKIM.

KORESPONDENCJĘ MOŻNA ZOSTAWIAĆ W SPECJALNEJ SKRZYNCE ZAMONTOWANEJ PRZY DRZWIACH DO URZĘDU.

APELUJĘ, BY SPRAWY ZAŁATWIAĆ PRZEDE WSZYSTKIM TELEFONICZNIE, ELEKTRONICZNIE LUB KORESPONDENCYJNIE. W SPRAWACH WYMAGAJĄCYCH OBECNOŚCI W URZĘDZIE PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ POD NR TEL. 74 8 11 77 11.

DO ODWOŁANIA WSTRZYMUJE SIĘ PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW – SKARGI I WNIOSKI PROSIMY SKŁADAĆ WYŁĄCZNIE NA PIŚMIE.

PRZYDATNE NUMERY TELEFONÓW:

  1. REJESTRACJI STANU CYWILNEGO (ZGONY I INNE) MOŻNA DOKONYWAĆ PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNIE Z URZĘDEM STANU CYWILNEGO (TEL. 74 8 11 77 31);
  2. ZAMELDOWANIE, WYMELDOWANIE, WYMIANA LUB ODBIÓR DOWODU OSOBISTEGO MOŻE NASTĄPIĆ PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ TELEFONICZNIE (TEL. 74 8 11 77 31);
  3. SPRAWY ZWIĄZANE Z DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ MOŻNA ZAŁATWIĆ TELEFONICZNIE POD NR 74 8 11 77 17 LUB 74 8 11 77 22.

Dariusz Chromiec

Burmistrz Stronia Śląskiego