OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA EDYCJA LOKALNA GMINY STRONIE ŚLĄSKIE INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

EDYCJA LOKALNA GMINY STRONIE ŚLĄSKIE

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Na mocy Uchwały nr VII/135/20 Rady Miejskiej Stronia Śląskiego, Gmina Stronie Śląskie przystąpiła do programu „Gmina przyjazna seniorom”. Realizacja celów programu odbywa się poprzez przystąpienie gminy do „Ogólnopolskiej Karty Seniora”.

Kartę może otrzymać każdy mieszkaniec gminy Stronie Śląskie , który ukończył 60 rok życia
i wypełnił formularz zgłoszeniowy. Niebawem Seniorzy naszej Gminy będą mieli wydawane Ogólnopolskiej Kart Seniora w edycji lokalnej – Gminy Stronie Śląskie. Dzięki kartom seniorzy z całej Polski korzystają ze specjalnych ofert przygotowanych przez firmy, które przystępują
do Programu Ogólnopolska Karta Seniora. Zanim jednak seniorzy otrzymają karty, zapraszamy przedsiębiorców, aby przystąpili do programu.

 

Przedsiębiorco!

Zapraszamy również Twoją firmę do współtworzenia Programu. Już ponad 330 000 seniorów dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, a ofertę specjalną przygotowało dla nich około 2000 przedsiębiorców z całej Polski.

 

Co zyskują firmy przyjazne seniorom?

Firmy, które są partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów,
a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne.

 

Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji
o oferowanej zniżce na naszej stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce z nami podejmować.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się poniżej – i odeśle skan na adres e-mail:    lub na adres Stowarzyszenia MANKO ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków.

 

Dla przedsiębiorców z terenu Gminy Stronie Śląskie zgłoszenie do programu w ramach pakietu podstawowego jest bezpłatne, ponieważ Gmina jest partnerem w programie.

 

Kontakt dla przedsiębiorców:
Tel.: 790 294 007, E-mail: marketing@manko.pl

PDFFORMULARZ-OKS-Partner-2018.pdf

05.08.2020
powrót