Klucze do lepszego życia - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Klucze do lepszego życia

 21-11-2012 12:35

           W dniu 19 października 2012 r. Burmistrz Stronia Śląskiego przekazał kolejnym 24 lokatorom umowy najmu wraz z kluczami do zmodernizowanych mieszkalnych lokali socjalnych, zlokalizowanych w budynku przy ul. Zielonej 5 w Stroniu Śląskim.

Fot. Klucze do 40 mieszkań socjalnych w nowo wyremontowanym budynku przy ulicy Zielonej 5, przekazano w 2012 r.

Inwestycja, w wyniku której powstało 40 lokali oraz  teren rekreacyjny dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci została zakończona przed terminem, tj. w połowie września br.  Mieszkania o powierzchni od 26,60 do 37,00 m2 (jedno i dwu pokojowe) o wysokim standardzie wyposażenia usytuowane są na 5 kondygnacjach. Budynek został wyposażony w windę osobową oraz w pochylnię dla osób niepełnosprawnych

W części parterowej budynku zostały również wyremontowane dwa lokale użytkowe z przeznaczeniem na siedzibę Ośrodka Pomocy Społecznej i Lokalnego Punktu Informacji i Konsultacji Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku. Modernizacja budynku finansowana była ze środków własnych Gminy Stronie Śląskie, przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego.

Mamy nadzieję, że nowo wyremontowane mieszkania socjalne spełnią oczekiwania lokatorów.

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg