Stronie Śląskie - Gmina Fair Play 2012 - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Stronie Śląskie - Gmina Fair Play 2012

 12-11-2012 11:27

W kategorii „Gmina Turystyczna”, tj. gmina, w której turystyka stanowi istotną dziedzinę gospodarki lub która stymuluje rozwój turystyki w oparciu o posiadane walory turystyczne, Nagrodę Główną – Statuetkę Gmina Fair Play 2012 otrzymała Gmina Narewka w województwie podlaskim, Złotą Statuetkę Gmina Fair Play 2012 otrzymały: Gmina Lesko w województwie podkarpackim oraz Gmina i Miasto Warta w województwie łódzkim. Certyfikat Gmina Fair Play 2012 otrzymała Gmina Stronie Śląskie oraz Gmina Iława w województwie warmińsko – mazurskim.

W programie „Gmina Fair Play 2012” mogły wziąć udział przede wszystkim te gminy, na terenie których w 2011 r. były prowadzone działania inwestycyjne. Wypełniały one specjalną ankietę, która była oceniana przez komisję konkursową pod względem m.in.: warunków prowadzenia działalności gospodarczej, jakości obsługi inwestorów, dostępu do infrastruktury technicznej i dotychczasowych osiągnięć w przyciąganiu inwestycji. Podczas drugiego etapu, do którego przechodzą uczestnicy z odpowiednią ilością punktów, przeprowadzony zostanie audyt certyfikujący – jego zadaniem jest potwierdzenie informacji przedstawionych przez gminy.

Wręczenie laureatom tytułu, godła promocyjnego i certyfikatu „Gmina Fair Play – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji” odbędzie się 7 grudnia 2012 roku na gali finałowej w Warszawie. Nagrodzone samorządy zostaną wpisane do internetowej bazy gmin przyjaznych dla inwestorów, o której organizatorzy inicjatywy poinformują władze regionalne, media i ambasady. Więcej o przedsięwzięciu na: www.gmina.fairplay.pl.

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg