Stronie Śląskie - "Gmina Przyjazna Rowerzystom", 2012 r. - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Codziennie, do dnia 25 lutego kursuje bezpłatny SKIBUS na trasie Stronie Śląskie - Stacja Narciarska "Kamienica" -  Stronie Śląskie -  "Czarna Góra Resort" w Siennej. Zapraszamy do korzystania!

 

Stronie Śląskie - "Gmina Przyjazna Rowerzystom", 2012 r.

 01-11-2012 12:42

Z radością informujemy, że Gmina Stronie Śląskie, obok Szklarskiej Poręby i Józefowa (Roztocze, woj. lubelskie) w kategorii gmin miejskich liczących do 10 tys. mieszkańców, otrzymała certyfikat "Gminy Przyjaznej Rowerzystom". Tytuł został nadany na podstawie zgłoszeń wysyłanych przez gminy, zawierających opis działań, które zostały podjęte dla upowszechnienia turystyki rowerowej. 

Konkurs zorganizowany został przez Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wręczenie certfikatów odbędzie się 16 listopada br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nasz sukces w konkursie zamierzamy szeroko wykorzystać do celów promocyjnych. Stanowi on także wspaniałą zachętę do kontynuowania działań nad rozwojem infrastruktury dla turystyki rowerowej w naszej gminie.

Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika, według wielu rowerzystów, stanowią najlepsze w polskich Sudetach tereny do uprawiania kolarstwa górskiego i jako takie będziemy je promować w kolejnym sezonie rowerowym 2013 r.  Tytuł "Gminy Przyjaznej Rowerzystom"  na pewno nam pomoże!

Wyniki konkursu na: www.narowerze.pttk.pl.

gminaprzyjzana.jpeg

gmina_przyjazna_rowerzystom_760.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg