Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia z funduszy europejskich na projekty transgraniczne i transnarodowe - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia z funduszy europejskich na projekty transgraniczne i transnarodowe

 23-02-2017 07:53

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne, które dotyczyć będzie możliwości pozyskania dofinansowania w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz Programu Interreg Europa 2014 – 2020.

Przedstawione zostaną informacje dotyczące naborów wniosków projektowych przewidywanych w 2017 roku z uwzględnieniem Funduszu Małych Projektów / Mikroprojektów. Informacja na temat możliwości wsparcia projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 zostanie przedstawiona przez pracownika Regionalnego Punktu Kontaktowego Polska – Czechy w Wałbrzychu.

Przedstawione zostaną również możliwości wsparcia projektów transnarodowych w ramach Programu Interreg Europa 2014 – 2020 (zasady programu, nabory wniosków na 2017 rok).
Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów uprawnionych do składania wniosków w ramach Programów m.in. organizacji pozarządowych, jednostek administracji państwowej, samorządowej, stowarzyszeń tych jednostek i instytucji im podległych, instytucji kultury, szkół wyższych, kościołów i związków wyznaniowych.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2017 r. w Wałbrzychu w siedzibie Ratusza Miejskiego przy Pl. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26) w godzinach 10:00-13.00.
Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.
Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg