Samoobrona dla kobiet - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Samoobrona dla kobiet

 17-11-2016 08:15

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej wprowadzającą cykl szkoleń dla kobiet spoza resortu obrony narodowej z walki wręcz - samoobrony, rusza I edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń kobiet z technik samoobrony.

Więcej informacji na stronie: www.mon.gov.pl w zakładce Samoobrona Kobiet

Jednocześnie informujemy, że w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Kłodzku wyznaczony został oficer odpowiedzialny za udzielenie informacji o szkoleniach - kpt. Jacek Baran, tel: 261 647 457

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg