Jubileusz 30-lecia służby asp.szt. Pana Jan Hoszko - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Jubileusz 30-lecia służby asp.szt. Pana Jan Hoszko

 19-08-2016 09:45

W dniu 16.08,2016 r. w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim, Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku - insp. mgr Pan Andrzej Sidorowicz - Radzikowski oraz Zastępca Komendanta Komisariatu w Lądku Zdroju - del. podkom. Pani Monika Hulboj złożyli gratulacje i życzenia
Kierownikowi Posterunku Policji w Stroniu Śląskim - asp.szt. Panu Janowi Hoszko, z okazji 30-lecia służby. Do gratulacji i życzeń dołączyli się Zastępca Burmistrza Stronia Śląskiego Pan Dariusz Chromiec i pracownicy Urzędu Miejskiego w Stroniu Śląskim.

Pan Jan Hoszko obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia pracy w Policji. Niewiele osób świętuje dziś takie jubileusze. Jeszcze mniej osób decyduje się na tak długi staż pracy w służbach mundurowych. Gratulujemy i dziękujemy Panu Janowi Hoszko za wytrwałość "na posterunku", życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Fotorelacja:

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg