Przyznanie dotacji na wkład własny - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Przyznanie dotacji na wkład własny

 08-08-2016 11:46

Fundacja Przemian Społecznych Zmiana (nowa organizacja działająca na terenie Gminy Stronie Śląskie), jako pierwsza organizacja w naszej Gminie, złożyła ofertę na dotację na wkład własny przy realizacji zadania "Nasze zadanie - moje działanie", na które organizacja pozyska środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Zadanie będzie polegało na przygotowaniu 16 młodych ludzi z Gmin Lądek-Zdrój i Stronie Śląskie do zwiększenia swojego zaangażowania na rzecz społeczności lokalnej. Młodzież będzie uczyła się realizować projekty, organizować wolontariat, będzie brała udział w warsztatach i wyjazdach do Wroclawia, gdzie pozna osoby działające w Pracowni Projektów Miedzykulturowaych "Zajezdnia", reprezntujące różne wrocławskie organizacje.  Jest to pierwszy etap działań zaplanowanych przez FDS "Zmiana". Fundacja chciałaby docelowo stworzyć dla strońskiej młodzieży "miejscówkę" - miejsce spotkań i wspólnych działań.

 

Poniżej dokumentacja dotycząca rozpatrzenia oferty organizacji.

Zarządzenie Nr 341/16 Burmistrza Stronia Śląskiego z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie powołania komisji do oceny oferty na dofinansowanie wkładu własnego dla organizacji pozarządowej, protokół z posiedzenia komisji konkursowej oraz zarządzenie Nr 344/16 Burmistrza Stronia Śląskiego z dnia 3 sierpnia 2016 r. w sprawie przyznania dotacji na wkład własny dla Fundacji Przemian Społecznych Zmiana, dostępne są na BiP-ie: kliknij tutaj.

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg