Oferta pracy dla mieszkańca Stronia Śląskiego - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Oferta pracy dla mieszkańca Stronia Śląskiego

 07-06-2016 13:27

OFERTA PRACY

   Mieszkańcy wspólnoty mieszkaniowej przy ulicy Kościuszki 61 B w Stroniu Śląskim poszukają osoby do pełnienia funkcji palacza w kotłowni, który będzie dbał o systematyczny załadunek do pieca. Oferta jest kierowana do osób dyspozycyjnych, które będą mogły stale nadzorować zasoby w kotłowni.

   Praca w okresie letnim – 2 razy na dobę (rano i wieczorem) przez siedem dni w tygodniu;W okresie zimowym – 3 do 4 razy na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zarobki: 700 zł. netto.

Więcej informacji pod numerem tel: 601 892 826

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg