Dwie nagrody w jeden dzień! - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Codziennie od 15 stycznia do 24 lutego 2019 kursuje bezpłatny SKIBUS dla narciarzy na trasie Stronie Śląskie - Sienna, "Czarna Góra Resort". Rozkład jazdy w zakładce "Turystyka". Zachęcamy do korzystania!

Dwie nagrody w jeden dzień!

 06-06-2016 11:02

31 maja b.r w podwarszawskiej miejscowości Ossa odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom tegorocznego Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów organizowanego przez Związek Powiatów Polskich. Wspomniany ranking kierowany jest do wszystkich samorządów ze szczebla gminnego oraz powiatowego  i podzielony jest na dziesięć głównych kategorii tematycznych (każda kategoria jest rozbudowana o kilka podkategorii), które podlegają fachowym ocenom specjalistów. Oprócz tego w ramach rankingu poza przyznaniem tytułu „Dobry Polski Samorząd” można otrzymać również specjalne wyróżnienie "Super Powiat/Super Gmina" za uzyskanie największego procentowego udziału realizacji poszczególnych kategorii rankingowych, co świadczy o wszechstronności i wielokierunkowości gminy/powiatu w podejmowanych działaniach. Rywalizacja pomiędzy gminami i powiatami trawa przez cały rok, a udział w niej jest dobrowolny
i bezpłatny.

Mamy przyjemność Państwa poinformować, że po weryfikacji regulaminowej, a następnie po ocenie ekspertów wyznaczonych w ramach Rankingu ZPP – nasze miasto Stronie Śląskie zajęło VI miejsce w kategorii gminy miejsko-wiejskie (Tym samym przegoniliśmy aż 78 współzawodniczących miast) oraz dodatkowo zostało wyróżnione i nagrodzone drugim trofeum – szklaną statuetką „SUPER GMINA 2015”!

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg