Dążmy uparcie, ale przede wszystkim razem do celu! - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Dążmy uparcie, ale przede wszystkim razem do celu!

 06-05-2016 09:06

Nasza gmina została zakwalifikowana do konkursu pn. „PODWÓRKO NIVEA” w którym do wygrania jest darmowa budowa kolorowego i bardzo atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw na terenie Stronia Śląskiego. Zasady konkursu są proste! - Wygrywa największa ilość głosów! Szansę ma każda, nawet najmniejsza miejscowość - wystarczy spojrzeć na listę zwycięzców z poprzedniego roku. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zasad tej akcji i przyczynienia się do budowy, jakże pożądanego, nowego obiektu z szeregiem atrakcji dla miejscowych pociech.      

Sugerujemy, aby na czas głosowania tj. od 5 maja do 30 czerwca b.r. ustawili sobie Państwo w komputerze stronę startową  http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 i w tej witrynie internetowej codziennie, po wcześniejszej jednorazowej rejestracji, oddawali głos na naszą gminę.

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg