4 MAJA „DZIEŃ STRAŻAKA” - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

4 MAJA „DZIEŃ STRAŻAKA”

 04-05-2016 10:31

Druhny i Druhowie!   
Dzisiaj (4 maja) obchodzimy „Dzień Strażaka” i z tej okazji przekazujemy wszystkim członkom Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Stronie Śląskie i działaczom Związku OSP RP wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie na rzecz ochrony naszego życia i mienia.

Dzięki Waszemu twórczemu współdziałaniu, Waszej postawie, sumiennej pracy oraz profesjonalnej działalności społecznej, darzymy Was ogromnym zaufaniem i czujemy się bezpiecznie, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni.

W tym szczególnym dniu, wszystkim strażakom życzymy, aby trud jaki podejmujecie, był dla Was źródłem osobistej satysfakcji, a olbrzymia pasja z jaką oddajecie się swojej pracy była przekazywana z pokolenia na pokolenie.
 

Ze strażackim pozdrowieniem,

Dh Zbigniew Łopusiewicz - Burmistrz Stronia Śląskiego 
oraz Dh Dariusz Chromiec - Prezes OMG ZOSP RP w Stroniu Śląskim.

 

sw_florian.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg