4 MAJA „DZIEŃ STRAŻAKA” - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

4 MAJA „DZIEŃ STRAŻAKA”

 04-05-2016 10:31

Druhny i Druhowie!   
Dzisiaj (4 maja) obchodzimy „Dzień Strażaka” i z tej okazji przekazujemy wszystkim członkom Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Stronie Śląskie i działaczom Związku OSP RP wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie na rzecz ochrony naszego życia i mienia.

Dzięki Waszemu twórczemu współdziałaniu, Waszej postawie, sumiennej pracy oraz profesjonalnej działalności społecznej, darzymy Was ogromnym zaufaniem i czujemy się bezpiecznie, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni.

W tym szczególnym dniu, wszystkim strażakom życzymy, aby trud jaki podejmujecie, był dla Was źródłem osobistej satysfakcji, a olbrzymia pasja z jaką oddajecie się swojej pracy była przekazywana z pokolenia na pokolenie.
 

Ze strażackim pozdrowieniem,

Dh Zbigniew Łopusiewicz - Burmistrz Stronia Śląskiego 
oraz Dh Dariusz Chromiec - Prezes OMG ZOSP RP w Stroniu Śląskim.

 

sw_florian.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg