Nowoczesny plac zabaw w Stroniu Śląskim. - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Nowoczesny plac zabaw w Stroniu Śląskim.

 27-04-2016 09:26

Nasza gmina została zakwalifikowana do konkursu pn. „PODWÓRKO NIVEA” w którym do wygrania jest darmowa budowa kolorowego i bardzo atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw na terenie Stronia Śląskiego. Zasady konkursu są proste! - Wygrywa największa ilość głosów! Szansę ma każda, nawet najmniejsza miejscowość - wystarczy spojrzeć na listę zwycięzców z poprzedniego roku. Dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zasad tej akcji i przyczynienia się do budowy, jakże pożądanego, nowego obiektu z szeregiem atrakcji dla miejscowych pociech.      

Sugerujemy, aby na czas głosowania tj. od 5 maja do 30 czerwca b.r. ustawili sobie Państwo w komputerze stronę startową  http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 i w tej witrynie internetowej codziennie, po wcześniejszej jednorazowej rejestracji, oddawali głos na naszą gminę.

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg