Kolejne sukcesy ŚNIEŻNIKA w ogólnopolskiej Lidze Kobiet - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Kolejne sukcesy ŚNIEŻNIKA w ogólnopolskiej Lidze Kobiet

 26-11-2015 08:40

21-22.11.2015 - udany weekend dla sióstr Katarzyny i Anny Węgrzyn! Przy licznie zgromadzonej i żywiołowo dopingującej publiczności w hali w Stroniu Śląskim UKS MLKS "ŚNIEŻNIK" STRONIE-ŚLĄSKIE zremisował z RKS Cukrownik Chybie-5:5, a tydzień wcześniej w piątek u siebie pokonał PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki 6:4 i w sobotę we Wrocławiu AZS UE Akademię Ekonomiczną Wrocław 6:4.

Po 9 kolejkach w pierwszej lidze kobiet ŚNIEŻNIK zajmuje 2 miejsce, wyprzedza go Bronowianka Kraków. W rankingu skuteczności Ania Węgrzyn jest na 1 miejscu, a Kasia Węgrzyn na 3 miejscu.

Zawodniczki i trener składają serdeczne podziękowania dla strońskich i lądeckich kibiców za wspaniały doping.

W niedzielę 22.11.2015 w Miliczu w II WTK SENIORÓW bardzo dobrze zaprezentowały się siostry Węgrzyn - dziewczyny doszły do finału! Wygrała Kasia, pokonując po zaciętej walce 3:2 Anię, a w kategorii mężczyzn wygrał Adrian Dugiel z Lądku -Zdroju, który trenuje ze ŚNIEŻNIKIEM, a gra w EKSTRAKLASIE reprezentując Odrę -ROOBEN Głoskę Księgienice.

Leszek Kawa

trener UKS MLKS "ŚNIEŻNIK"

wiceprezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg