Kolejne sukcesy ŚNIEŻNIKA w ogólnopolskiej Lidze Kobiet - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Kolejne sukcesy ŚNIEŻNIKA w ogólnopolskiej Lidze Kobiet

 26-11-2015 09:37

table-tennis.jpeg
21-22.11.2015 - udany weekend dla sióstr Katarzyny i Anny Węgrzyn! Przy licznie zgromadzonej i żywiołowo dopingującej publiczności w hali w Stroniu Śląskim UKS MLKS "ŚNIEŻNIK" STRONIE-ŚLĄSKIE zremisował z RKS Cukrownik Chybie-5:5, a tydzień wcześniej w piątek u siebie pokonał PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki 6:4 i w sobotę we Wrocławiu AZS UE Akademię Ekonomiczną Wrocław 6:4.

Po 9 kolejkach w pierwszej lidze kobiet ŚNIEŻNIK zajmuje 2 miejsce, wyprzedza go Bronowianka Kraków. W rankingu skuteczności Ania Węgrzyn jest na 1 miejscu, a Kasia Węgrzyn na 3 miejscu.

Zawodniczki i trener składają serdeczne podziękowania dla strońskich i lądeckich kibiców za wspaniały doping.

W niedzielę 22.11.2015 w Miliczu w II WTK SENIORÓW bardzo dobrze zaprezentowały się siostry Węgrzyn - dziewczyny doszły do finału! Wygrała Kasia, pokonując po zaciętej walce 3:2 Anię, a w kategorii mężczyzn wygrał Adrian Dugiel z Lądku -Zdroju, który trenuje ze ŚNIEŻNIKIEM, a gra w EKSTRAKLASIE reprezentując Odrę -ROOBEN Głoskę Księgienice.

Leszek Kawa

trener UKS MLKS "ŚNIEŻNIK"

wiceprezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg