Trzy medale zdobyte! - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Trzy medale zdobyte!

 03-11-2015 11:12

Trzy medale zdobyte przez siostry Annę i Katarzynę Węgrzyn, które wraz z trenerem Leszkiem Kawą reprezentowały Polskę w ITTF Junior Circuit Slovac Cadet Open w Tenisie Stołowym w Bratysławie w dniach 30.10.15. - 01.11.15 ! Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych !

Srebrny medal wywalczyła Ania w grze pojedynczej w ćwierćfinale pokonując 3:0 zawodniczkę Republiki Chińskiej TSAI Yu-Chin (17 miejsce światowego rankingu ITTF), która była rozstawiona z numerem 2 tych zawodów.
W ...półfinale zwyciężając z LABOSOVĄ Emą 3:0 ze Słowacji, ulegając dopiero w finale po wyrównanej grze 1:3 zawodniczce z Japonii NAGASAKI Miyu (13 miejsce światowego rankingu ITTF ). Brązowy medal dziewczyny zdobyły w grze drużynowej pokonując drużyny z Chorwacji, Rosji, Niemiec i w ćwierćfinale 3:0 drużynę z Francji, ulegając w półfinale drużynie mieszanej z Hongkongu i Japonii. Trzeci medal również koloru brązowego siostry wywalczyły w grze deblowej zwyciężając z parami z Słowacji, Francji i Belgi. W zawodach wzięły udział 64 zawodniczki z 26 państw. Zawody były punktowane do rankingu światowego. Siostry na co dzień trenują w klubie UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie, mimo młodego wieku są czołowymi zawodniczkami drużyny grając w I lidze kobiet Tenisa Stołowego (Ania jest na 1 miejscu w rankingu skuteczności, a Kasia na 4 miejscu). Drużyna "Śnieżnika" zajmuje 3 miejsce w tabeli. Najbliższy mecz ligowy odbędzie się 13.11.15 godz. 18:00 w Stroniu Śląskim. Więcej informacji o zawodach na stronie ITTF Slovac Cadet Open 2015 i PZTS.

Slovac cadet 002.jpegSlovac cadet 007.jpegSlovac cadet 009.jpegSlovac cadet 013.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg