Samorządowy Menedżer Regionu 2014 - Zbigniew Łopusiewicz, Burmistrz Stronia Śląskiego - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Samorządowy Menedżer Regionu 2014 - Zbigniew Łopusiewicz, Burmistrz Stronia Śląskiego

 23-04-2015 12:25

W dniu 15 kwietnia 2015 r. w Warszawie podczas gali Filary Polskiej Gospodarki, Burmistrz Zbigniew Łopusiewicz odebrał nagrodę za zajęcie zaszczytnego, trzeciego miejsca w X edycji Rankingu Samorządowy Menadżer Regionu.


„Ranking Filary Polskiej Gospodarki oraz tworzone w jego ramach zestawienie Samorządowy Menedżer Regionu mają na celu wyróżnienie firm oraz samorządowców z poszczególnych województw. Wyboru laureatów dokonują przedstawiciele władz lokalnych, którzy obserwując rozwój przedsiębiorstw oraz gmin w swoim regionie, wskazują podmioty zasługujące na uhonorowanie.

Ranking co roku przygotowywany jest przez czołową agencję badawczą oraz redakcję dziennika "Puls Biznesu". Samorządy terytorialne jako organy władzy zlokalizowane najbliżej lokalnych przedsiębiorców i społeczności, poprzez swoje głosy decydują o wyborze zwycięzców w każdym województwie. Efektem badania ankietowego przeprowadzonego wśród samorządowców jest ogólnopolski ranking Filary Polskiej Gospodarki oraz towarzyszący mu Samorządowy Menedżer Regionu.

Laureaci Samorządowego Menedżera Regionu 2014

Województwo dolnośląskie
1    Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia
2    Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha
3    Zbigniew Łopusiewicz, burmistrz Stronia Śląskiego

doc15041707110.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg