Konsultacje społeczne dotyczące szybkiego internetu na obszarze całej Polski - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Konsultacje społeczne dotyczące szybkiego internetu na obszarze całej Polski

 02-04-2015 13:45

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa ponad 1 mld euro ze środków unijnych zostanie przeznaczonych na wsparcie rozwoju szerokopasmowych sieci NGA. Wsparcie publiczne może być udzielone tylko na białych obszarach NGA – czyli takich, gdzie nie ma i najprawdopodobniej w ciągu trzech lat nie powstanie infrastruktura NGA na zasadach rynkowych.

Co to jest „lista białych obszarów NGA”?

Biały obszar NGA to miejsce – punkt adresowy budynku, w którym nie występuje infrastruktura telekomunikacyjna umożliwiająca świadczenie usług dostępu do internetu o prędkości co najmniej 30 Mb/s.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach dotyczących programu budowy szybkiego internetu na obszarze całej Polski. Jest to szczególnie ważne dla posesji, które nie mają dostępu do internetu albo mają go w bardzo niskiej przepustowości. Konsultacje trwają do 15 maja br., a prowadzi je Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Link do informacji o programie i sposobie przeprowadzania konsultacji:

https://mac.gov.pl/konsultacje/konsultacje-spoleczne-obszarow-bialych-nga/weryfikacja-obszarow

logo.jpeg

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg