Przez Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika na biegówkach - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Przez Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika na biegówkach

 27-02-2015 09:19

Szlak narciarstwa biegowego gmina Stronie Śląskie przygotowała już w 2013 roku. Przez Góry Bialskie i Masyw Śnieżnika poprowadzono trasy narciarskie, dzięki wsparciu unijnych programów pomocowych zakupiono ratrak, powstała pomocnicza infrastruktura jak tablice i drogowskazy. Jednak dopiero obfite opady śniegu w obecnym sezonie sprawiły, że można było zacząć utrzymywać szlak na całej długości.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z trzydniowej wędrówki na nartach biegowych nowym szlakiem biegówkowym, który odwiedziła ekipa ZNAJKRAJ.

BYLI, ZOBACZYLI, POLECILI! http://www.znajkraj.pl/przez-gory-bialskie-i-masyw-snieznika-na-biegowkach znajkraj-logo.png

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg