Ankietyzacja „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Stronie Śląskie” - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Ankietyzacja „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Stronie Śląskie”

 12-02-2015 08:48

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Stronie Śląskie,

Nasze Miasto i Gmina przystąpiły do opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Stronie Śląskie”.

Celem realizacji zadania jest zaplanowanie gospodarki niskoemisyjnej w Mieście i Gminie oraz umożliwienie mieszkańcom wykorzystania środków finansowych z funduszy unijnych i z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, m.in. na termomodernizację budynków, wymianę nieefektywnych źródeł ciepła, montaż kolektorów słonecznych, itp. Tylko gminy wdrażające Plan gospodarki niskoemisyjnej będą mogły wspierać mieszkańców w ubieganiu się o dodatkowe środki finansowe dla zamierzonych inwestycji.

W związku z tym, Urząd Miasta i Gminy w Stroniu Śląskim zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety, która dostępna jest w formie elektronicznej na stronie http://www.emisja.org/stronie_slaskie. Wersja papierowa została również dostarczona do mieszkańców Miasta i Gminy oraz dostępna jest w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim, ul. Kościuszki 55.

Prosimy o wypełnienie ankiety do końca lutego 2015 r.

ankietyzacja-logo.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg