Zakończenie konsultacji i uchwalenie programu współpracy - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Zakończenie konsultacji i uchwalenie programu współpracy

 05-11-2014 11:07

Protokół z konsultacji oraz lista osób uczestniczących w spotkaniu konsultacyjnym w dniu 09.10.2014: kliknij tutaj (link do BIP-u).

Program współpracy na 2015 r.: PDFUchwała.XLIX.373.14 2014-10.27.pdf

 

W tegorocznym programie współpracy wprowadzono trzy zmiany:

- zawężono listę zadań priorytetowych (§ 14),

- pojawił się zapis potwierdzający, iż do 10% środków przeznaczonych na współpracę będzie dostępnych w trybie art. 19a ustawy, czyli w trybie pozakonkursowym (§ 16, ust. 2),

- pojawił się zapis potwierdzający utworzenie w 2015 r., w ramach środków przeznaczonych na współpracę,  funduszu wkładów własnych, jako wsparcie wkładów własnych organizacji ubiegających się o dotacje zewnętrzne (§ 6, ust. 1). Dystrybucja środków, zgodnie z zapisem ustawy, będzie się odbywała na podstawie konkursu, z ciągłym naborem wniosków. Jego zasady zostaną określone w zarządzeniu Burmistrza na początku 2015 r.

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg