Ścieżka przez tamę otwarta - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Ścieżka przez tamę otwarta

 14-08-2014 15:20

Decyzją Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, od dnia 14 sierpnia br. otwarta zostaje ścieżka pieszo-rowerowa na tamie na rzece Morawka w Stroniu Śląskim.

Urząd Miejski w Stroniu Śląskim od dawna czynił starania nad otwarciem przejścia na tamie. W tej sprawie, w dniu 14 sierpnia br., Gmina Stronie Śląskie podpisała porozumienie z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Teraz piesi i rowerzyści mogą swobodnie przemieszczać się po pomoście znajdującym się na koronie zapory na rzece Morawka. Gmina wyposaży przejście w odpowiednie oświetlenie oraz dobuduje rampę wejściową na koronę zapory.

Cieszymy się z otwarcia przejścia na tamie, gdyż ułatwi to spacery oraz korzystanie z terenów rekreacyjnych. Prosimy także o rozważne korzystanie z przejścia i zachowanie czystości.

 

 

Więcej zdjęć z tamy: http://dolny-slask.org.pl/537791,Stronie_Slaskie,Tama_zapora.html

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg