Ścieżka przez tamę otwarta - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Ścieżka przez tamę otwarta

 14-08-2014 15:20

Decyzją Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, od dnia 14 sierpnia br. otwarta zostaje ścieżka pieszo-rowerowa na tamie na rzece Morawka w Stroniu Śląskim.

Urząd Miejski w Stroniu Śląskim od dawna czynił starania nad otwarciem przejścia na tamie. W tej sprawie, w dniu 14 sierpnia br., Gmina Stronie Śląskie podpisała porozumienie z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Teraz piesi i rowerzyści mogą swobodnie przemieszczać się po pomoście znajdującym się na koronie zapory na rzece Morawka. Gmina wyposaży przejście w odpowiednie oświetlenie oraz dobuduje rampę wejściową na koronę zapory.

Cieszymy się z otwarcia przejścia na tamie, gdyż ułatwi to spacery oraz korzystanie z terenów rekreacyjnych. Prosimy także o rozważne korzystanie z przejścia i zachowanie czystości.

 

 

Więcej zdjęć z tamy: http://dolny-slask.org.pl/537791,Stronie_Slaskie,Tama_zapora.html

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg