Złote siostry Węgrzyn - zwyciężczynie Mistrzostw Polski - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Złote siostry Węgrzyn - zwyciężczynie Mistrzostw Polski

 19-05-2014 12:57

Anna i Katarzyna Węgrzyn (obie zawodniczki UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) potwierdziły swoją zdecydowaną dominację w kategorii młodziczek zdobywając wszystkie możliwe złote medale podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek, które odbyły się w Radomiu w dniach 14-18.05.2014 r. Bliźniaczki wywalczyły wspólnie tytuły mistrzowskie w grze drużynowej i podwójnej oraz spotkały się w finale gry pojedynczej, w którym lepsza okazała się Ania, pokonując Kasię 3:2.

Na zdjęciu, w centrum trener Leszek Kawa, po lewej Ania i Kasia, po prawej stronie, zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego MOKSiR Zawadzkie wraz ze swoją trenerką - jedną z najlepszych trenerek tenisa stołowego w Europie, Rosjanką, Panią Martą Lityńską (niegdyś trenerką kadry Polski). Wraz ze swoimi podopiecznymi, Pani Marta Lityńska wielokrotnie brała udział w turniejach organizowanych przez UKS MLKS Śnieżnik w Stroniu Śląskim.

Zawodniczkom i trenerowi gratulujemy wspaniałego sukcesu!

IiDMP Mlodziczek 2014 single.jpeg

Relacja z imprezy na www.dozts.pl – oficjalnej stronie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz na http://pzts.pl/aktualnosci/znamy-tegorocznych-druzynowych-mistrzow-polski-mlodziczek-i-mlodzikow - oficjalnej stronie polskiego Związku Tenisa Stołowego.

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg