Mijanka Rowerowa, Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój, sierpień - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Mijanka Rowerowa, Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój, sierpień

Dwie grupy rowerzystów startują w tym samym czasie z dwóch miasteczek: Stronia Śląskiego i Lądka-Zdroju aby minąć się przy symbolicznej bramce, gdzie czekają na nich certyfikaty uczestnictwa i mały poczęstunek. Następnie grupy kontynuują rowerową przejażdżkę po okolicy, by na koniec spotkać się przy ognisku. Jednego roku, ognisko odbywa się po stronie Lądka-Zdroju, a w kolejnym - w okolicy Stronia Śląskiego. Przewodnicy dostosowują długość i tempo jazdy do najmłodszych uczestników. Średnio, podczas całej imprezy grupy pokonują ok. 15 -20 km.

Impreza jest inicjatywą wolontariuszy. Organizatorzy zapewniają przewodników dla grup, miłą atmosferę i ognisko z kiełbaskami. Wszyscy uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. 

Jeśłi lubicie jeździć na rowerze rekreacyjnie lub po prostu macie ochotę na wspólną przejażdżkę z mieszkańcami Stronia Śląskiego i Lądka-Zdroju - zapraszamy! Mile widziane rodziny z dziećmi!

 

 

Fotorelacje:

Mijanka 2016: kliknij tutaj

Mijanka 2015: kliknij tutaj

MIjanka 2014: kliknij tutaj

Mijanka 2013: kliknij tutaj

Mijanka 2012: kliknij tutaj

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg