Mijanka Rowerowa, Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój, sierpień - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Mijanka Rowerowa, Stronie Śląskie - Lądek-Zdrój, sierpień

Dwie grupy rowerzystów startują w tym samym czasie z dwóch miasteczek: Stronia Śląskiego i Lądka-Zdroju aby minąć się przy symbolicznej bramce, gdzie czekają na nich certyfikaty uczestnictwa i mały poczęstunek. Następnie grupy kontynuują rowerową przejażdżkę po okolicy, by na koniec spotkać się przy ognisku. Jednego roku, ognisko odbywa się po stronie Lądka-Zdroju, a w kolejnym - w okolicy Stronia Śląskiego. Przewodnicy dostosowują długość i tempo jazdy do najmłodszych uczestników. Średnio, podczas całej imprezy grupy pokonują ok. 15 -20 km.

Impreza jest inicjatywą wolontariuszy. Organizatorzy zapewniają przewodników dla grup, miłą atmosferę i ognisko z kiełbaskami. Wszyscy uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. 

Jeśłi lubicie jeździć na rowerze rekreacyjnie lub po prostu macie ochotę na wspólną przejażdżkę z mieszkańcami Stronia Śląskiego i Lądka-Zdroju - zapraszamy! Mile widziane rodziny z dziećmi!

 

 

Fotorelacje:

Mijanka 2016: kliknij tutaj

Mijanka 2015: kliknij tutaj

MIjanka 2014: kliknij tutaj

Mijanka 2013: kliknij tutaj

Mijanka 2012: kliknij tutaj

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg