Strońska Drezyniada, Stronie Śląskie - sierpień - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Strońska Drezyniada, Stronie Śląskie - sierpień

Wyścigi na drezynach ręcznych i przejażdżki drezyną spalinową to największe atrakcje Strońskiej Drezyniady - letniej imprezy, organizowanej każdego sierpnia na torach przy dawnej stacji kolejowej w Stroniu Śląskim. Spróbujcie sił lub przyjdźcie kibicować naszym zawodnikom!

Impreza organizowana jest przez Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim, urządzonym w przejętym przez gminę i odrestaurowanym zabytkowym budynku dawnej stacji kolejowej z 1897 r. Nie zabraknie jedzonka i muzyki.

Wyścigi cieszą się dużym zainteresowaniem, warto więc wcześniej zgłosić chęć rywalizacji! (rejestracja na zawody odbywa się przed imprezą).

Gotowi do startu? Odjazd!

 

 

Fotorelacja z 2017 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2016 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2015 r:: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2014 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2013 r:: kliknij tutaj

 

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg