Strońska Drezyniada, Stronie Śląskie - sierpień - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Strońska Drezyniada, Stronie Śląskie - sierpień

Wyścigi na drezynach ręcznych i przejażdżki drezyną spalinową to największe atrakcje Strońskiej Drezyniady - letniej imprezy, organizowanej każdego sierpnia na torach przy dawnej stacji kolejowej w Stroniu Śląskim. Spróbujcie sił lub przyjdźcie kibicować naszym zawodnikom!

Impreza organizowana jest przez Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim, urządzonym w przejętym przez gminę i odrestaurowanym zabytkowym budynku dawnej stacji kolejowej z 1897 r. Nie zabraknie jedzonka i muzyki.

Wyścigi cieszą się dużym zainteresowaniem, warto więc wcześniej zgłosić chęć rywalizacji! (rejestracja na zawody odbywa się przed imprezą).

Gotowi do startu? Odjazd!

 

 

Fotorelacja z 2017 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2016 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2015 r:: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2014 r.: kliknij tutaj

Fotorelacja z 2013 r:: kliknij tutaj

 

 

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg