"Śnieżnickie lato Jaskiniowców", 2003 r. - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

"Śnieżnickie lato Jaskiniowców", 2003 r.

Celem projektu było wzjamne poznanie się społeczności loklanych gminy Stare Mesto z Czech i Stronie Śląskie z Polski. Zorganizowano imprezę sportowo-rekreacyjną dla dzieci i młodzieży z Polski i z Czech, podczas której odbyły się liczne zabawy i konkursy integrujace uczestników. Impreza stanowiła także dodatową atrakcję dla turystów przebywających w tym czasie w okolicy.

Impreza odbyła się 23 sierpnia 2003 r. na terenie starego kamieniołomu w Kletnie i do dziś jest przez wszystkich mile wspominana.

 

Wkład Unii Europejskij: 3 683,26 Euro

 

Projekt zrealizowało Biuro Promocji i Rozwoju Gminy oraz Działalności Gospodarczej Urzędu Miesjkiego w Stroniu Śląskim

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego FUnduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Progamu INTERREG III A Czechy-Polska

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg