Podsumowanie projektu Jakość w Urzędzie - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Podsumowanie projektu Jakość w Urzędzie

 08-10-2012 09:07

16 września 2011r. we  Wrocławiu uczestniczyliśmy w Konferencji podsumowującej projekt „ Program doskonalenia, jakości usług publicznych w urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie”. Kierownictwo Urzędu Miejskiego w Stroniu Śląskim zaprezentowało osiągnięcia, zmiany jakie wprowadzono oraz omówiono rezultaty wdrożonego projektu. Najważniejsze tematy Konferencji to m.in: systemy zarządzania jakością stosowane w urzędach (ISO 9000 i Model CAF) obszary zastosowania, korzyści z wdrożenia, przebieg procesu wdrażania w urzędach, najlepsze rozwiązania i praktyki urzędów, zarządzanie procesowe i systemy informatyczne wspomagające zarządzanie.

W konferencji uczestniczyło 158 osób, w tym m.in Zastępca Dyrektora Departamentu Administracji Publicznej MSWiA pan Andrzej Trzęsiara, Marszałek Wojewodztwa Dolnośląskiego pan Rafał Jurkowlaniec, Szefowie i Kierownicy Programu 27 urzędów uczestniczących w projekcie, władze Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, konsultanci Umbrelli. Z satysfakcją informujemy, że 96 % uczestników oceniło konferencję jak dobrą i bardzo dobrą.

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie www projektu. 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg