Podsumowanie projektu Jakość w Urzędzie - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Do 9 lipca w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury trwają zapisy do konkursu "PŁYWANIE NA BYLE CZYM", który rozegrany zostanie podczas imprezy nad Zalewem w Starej Morawie 13 lipca 2018! *** Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki: według programu. *** 28-29 lipca w Siennej odbędzie się Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA"! Zapisy trwają! www.czarnamila.pl ***

 

Podsumowanie projektu Jakość w Urzędzie

 08-10-2012 09:07

16 września 2011r. we  Wrocławiu uczestniczyliśmy w Konferencji podsumowującej projekt „ Program doskonalenia, jakości usług publicznych w urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie”. Kierownictwo Urzędu Miejskiego w Stroniu Śląskim zaprezentowało osiągnięcia, zmiany jakie wprowadzono oraz omówiono rezultaty wdrożonego projektu. Najważniejsze tematy Konferencji to m.in: systemy zarządzania jakością stosowane w urzędach (ISO 9000 i Model CAF) obszary zastosowania, korzyści z wdrożenia, przebieg procesu wdrażania w urzędach, najlepsze rozwiązania i praktyki urzędów, zarządzanie procesowe i systemy informatyczne wspomagające zarządzanie.

W konferencji uczestniczyło 158 osób, w tym m.in Zastępca Dyrektora Departamentu Administracji Publicznej MSWiA pan Andrzej Trzęsiara, Marszałek Wojewodztwa Dolnośląskiego pan Rafał Jurkowlaniec, Szefowie i Kierownicy Programu 27 urzędów uczestniczących w projekcie, władze Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, konsultanci Umbrelli. Z satysfakcją informujemy, że 96 % uczestników oceniło konferencję jak dobrą i bardzo dobrą.

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie www projektu. 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg