Oficjalne otwarcie zalewu w Starej Morawie - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Oficjalne otwarcie zalewu w Starej Morawie

 24-06-2013 17:30

14 czerwca br Burmistrz Stronia Śląskiego Zbigniew Łopusiewicz wraz z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Radosławem Mołoniem oraz Starostą Kłodzkim Mirosławem Awiżeniem dokonali uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym otwarcia kompleksu turystyczno-rekreacyjnego nad zalewem w Starej Morawie.

Uroczystości towarzyszyli również licznie zgromadzeni goście, wśród których znaleźli się m. in. radni, burmistrzowie z gmin powiatu kłodzkiego, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych Gminy Stronie Śląskie, przedstawiciele największych przedsiębiorstw i instytucji z terenu Gminy.

Gości przywitano poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stroniu Śląskim, oprowadzono po nowopowstałych obiektach kompleksu turystyczno-rekreacyjnego oraz zaprezentowano im historię powstania zalewu w Starej Morawie.

 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg