Ranking Związku Powiatów Polskich 2012 - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

Odkrywamy Stronie Śląskie! W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. zapraszamy na spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! Zbiórka: godz. 11, miejsce zbiórki i temat spaceru jest inny każdej niedzieli, według programu. Udział bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców i turystów!

 

Ranking Związku Powiatów Polskich 2012

 19-06-2013 12:45

W dniach 11-13 czerwca 2013 roku w Świdnicy odbył się IV Ogólnopolski Kongres Regionów w Świdnicy. Kongres objęty był Patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Partnerami merytorycznymi wydarzenia byli: Związek Powiatów Polskich, Związek Miast Polskich oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. Kongres Regionów jest miejscem spotkania przedstawicieli świata biznesu, przedsiębiorców i inwestorów z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego. W trakcie Kongresu odbyło się 5 sesji plenarnych, 56 paneli dyskusyjnych oraz 7 paneli bez krawata. Wręczone zostały nagrody w 7 rankingach samorządowych, w których nagrodzono w sumie 157 prezydentów, burmistrzów, starostów oraz wójtów. W rankingu gmin miejsko – wiejskich, Gmina Stronie Śląskie zajęła VII miejsce. Wyróżnienie odebrał Burmistrz Stronia Śląskiego – Pan Zbigniew Łopusiewicz.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz o działalności Związku Powiatów Polskich na: www.zpp.pl (portal jednostek samorządu terytorialnego).

ZPP.jpeg

doc20130619124657_001.jpeg

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę
NEWSLETTER - bądź na bieżąco!

sisms.jpeg