Informacje z Urzędu Statystycznego - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 10-12 sierpnia VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY w Kamienicy *** 11 sierpnia MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W POSZUKIWANIU MINERAŁÓW w Kletnie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Informacje z Urzędu Statystycznego

 19-03-2013 12:18

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Statystycznego we Wrocławiu, w zakładce Statystyczne Vademecum Samorządowca umieszczono zaktualizowane portrety terytorium: województw, powiatów, miast na prawach powiatu oraz gmin a także wkładkę prezentującą wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 na poziomie województw.

Elementem komplementarnym są portrety miejscowości statystycznych dostępne w Banku Danych Lokalnych.

Ponadto informujemy, że na stronie internetowej, ukazał się kolejny numer miesięcznika "Komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej województwa dolnośląskiego" za styczeń 2013.

Zapraszamy Państwa do lektury nowych publikacji w celu zapoznania się z podstawowymi tendencjami oraz najnowszymi danymi dotyczącymi sytuacji społeczno-gospodarczej województwa.

Dolnośląski Ośrodek Badań Regionalnych
Urząd Statystyczny we Wrocławiu
ul. Oławska 31
Telefon: 71 37-16-362

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg