Policja ostrzega - nie daj się nabrać metodą na "wnuczka" czy "policjanta"! - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** 28-29 lipca Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA" w Siennej!  www.czarnamila.pl *** Wyścigi i przejażdżki na drezynach - STROŃSKA DREZYNIADA 2018 już 4 sierpnia! *** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! *** VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY 10-12 sierpnia w Kamienicy, www.snieznik.pl Zapraszamy!

 

Policja ostrzega - nie daj się nabrać metodą na "wnuczka" czy "policjanta"!

 20-02-2018 07:56

Policja ostrzega i przypomina - nie daj się nabrać metodą na WNUCZKA, POLICJANTA i NA INNE SŁUŻBY. Sprawcy działają przez telefon, dzowniąc przede wszystkim do osób starszych, oszukując je, a w konswekwencji wyłudzając pieniądze. Pomimo, iż Policja w całym kraju od kilku lat przestrzega przed tego rodzaju oszustami, zdarzenia wciąż mają miejsce, także na terenie gmin powiatu kłodzkiego. Prosimy o wyczulenie szczególnie osób starszych, aby nie pozwoliły się oszukać i nie przekazywały swoich pieniędzy osobom podającym się za członków lub przyjaciół rodziny, czy też za pracowników służb państwowych!

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podpowiada, jak nie dać się oszukać:

https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/nie-daj-sie-nabrac-na-wnuczka-i-na-policjanta-rusza-kampania-informacyjna.html

www_wneczek.jpeg

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg