Konsultacje projektu programu współpracy na lata 2013 - 2015 - spotkanie w Urzędzie Miejskim - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. bezpłatne spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem *** W każdą sobotę do końca października w godz. 12-14 JARMARK PRODUKTU LOKALNEGO w Nowym Gierałtowie *** 25 sierpnia FESTYN JAGODZISKO w Nowym Gierałtowie  *** 31 sierpnia - 1 września GÓRSKIE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI w Siennej *** 1 września VIII RAJD PIESZY na Śnieżnik, Kletno - Śnieżnik *** 8-9 września biegi na orientację MUFLON TRAIL  w Starym Gierałtowie *** 8 września FESTYN GRZYBOMANIA w Stroniu Śląskim wsi *** 13-15 września STACJA LITERATURA - festiwal literacki, Stronie Śląskie - Sienna *** Zapraszamy!

 

Konsultacje projektu programu współpracy na lata 2013 - 2015 - spotkanie w Urzędzie Miejskim

 17-01-2013 11:02

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie w dniu 6 listopada o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. Spotkanie ma na celu omówienie programu współpracy na najbliższe lata oraz wymianę spostrzeżeń i uwag dotyczących funkcjonowania organizacji pozarządowych na terenie naszej Gminy. Spotkanie odbędzie się podczas posiedzenia Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Turystyki i Pomocy Socjalnej.

Do dnia 1 listopada br. prześlę Państwu projekt programu współpracy. Umieszczony zostanie również na www.stronie.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w spotkaniu, a chcielibyście podzielić się uwagami, proszę przesłać je drogą mailową, pocztą lub przekazać osobiście (UM, pok.11, pn - pt 7.30-15.30).

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg